Послуга

Дерматологія

Захворювання шкіри у собак та котів займають одне з провідних місць серед усіх захворювань.

консультація

детальніше

про послугу

Що вивчає ветеринарна дерматологія?

Ветеринарна дерматологія вивчає хвороби шкіри та її придатків (шерстного покриву, кігтів, залоз – сальних, потових, пахучих), які нерідко спостерігаються у кішок, собак та інших дрібних домашніх тварин. У повсякденній практиці ветеринарного лікаря дерматологічні пацієнти є одними із найчастіших і найпроблемніших. І хоча хвороби шкіри, здебільшого, не несуть загрози для життя тварини, вони часто доставляють вихованцю сильний дискомфорт, а власникові занепокоєння про зовнішній вигляд тварини.

Шкірні захворювання можуть бути

Придбаними, спадковими, вродженими, мати інфекційну етіологію чи виникати під впливом інших чинників. Одна і та ж патологія може характеризуватись різноманітними проявами і, навпаки, різні патології можуть мати подібні ознаки.

Всі необхідні дослідження шкіри, такі як зіскрібки, цитологія, трихоскопія, відбитки мазки, дерматологи нашої клініки проводять прямо на прийомі в присутності власника і пацієнта.

 

Які методи використовуємо під час діагностики хвороби?

Також у нас у клініці можна зробити посів на визначення виду дерматофіту. Дані методи дозволяють точно діагностувати шкірні ураження тварин різного генезу. Одночасно проводиться повноцінний огляд пацієнта та збирання анамнезу зі слів його власника. Щоб уникнути ускладнень при перших ознаках шкірного захворювання таких як: свербіж (розчісування ділянок шкіри), випадання вовни, запалені ділянки шкіри, лупа та лущення, висипання на шкірі у тварини необхідна консультація дерматолога. Так як патологічні зміни шкіри можуть бути не тільки наслідком, а й причиною розвитку внутрішніх захворювань через порушення бар’єрної, захисної, терморегулюючої функції.

Нижче ви можете ознайомитись з послугами у дерматологічному напрямку, які надає ветеринарна клініка «ВЕЛЕС VET».

інформація

Поширені запитання

Як часто потрібно відвідувати ветеринара?

Щонайменше один раз на рік тварина має відвідувати ветеринарну клініку, щоб пройти вакцинацію. Обов’язково при вакцинації – огляд терапевта. Якщо немає потреби, те, що стосується кішок, бажано їх не турбувати через дрібниці, для кішки це зайвий стрес. Для собак той самий принцип. А далі все за потребою, якщо спостерігаєте зміни у стані тварини, у її поведінці… тоді ми не чекаємо на крайній стан, а відразу звертаємося за професійною допомогою.

Як часто слід проводити обробки від бліх?

Один раз на місяць – капає засіб від бліх.

Чи потрібно міняти харчування після стерилізації/кастрації?

Ні.
Змінюємо корм, якщо бачимо якісь зміни, наприклад: стрімкий набір ваги чи інші зміни нехарактерні для вашої тварини. Але пам’ятаємо, що проблеми тварини можуть бути не пов’язані з кастрацією/стерилізацією.

Чи потрібно вакцинувати тварину, якщо вона не виходить ніколи на вулицю?

Потрібно.
Тварин слід вакцинувати незалежно від їхнього способу життя. Звичайно, якщо кішка не виходить на вулицю, то шанс проконтактувати з вірусом у неї значно нижчий, але все ж таки ймовірність занести збудника в квартиру на взутті чи одязі існує.

Як часто потрібно давати глистогінну вихованцю?

Раз на три місяці.

Чи можна стерилізувати кішку під час течки?

Так.
Стерилізувати можна, незалежно від наявності тічки, але щоб сама операція проводилася клінічно здоровим тваринам, у віковому відрізку, що рекомендується, і не мала б відводів в анамнезі (алергії на ліки та ін.).

Call Now Button