Послуга
Кастрація та Стерилізація
Стерилізація або кастрація вашого вихованця може допомогти йому прожити більш довге та здорове життя, звести до мінімуму проблеми з поведінкою та допомогти контролювати популяцію небажаних собак та кішок.
консультація
детальніше
про послугу
Огляд
Стерилізація самок або кастрація самців усувають небажані посліди, які сприяють тисячам процедур евтаназії та мільйонам бездомних тварин. Крім того, ці процедури можуть звести до мінімуму проблеми з поведінкою та допомогти вашому вихованцю прожити більш довге та здорове життя за рахунок зниження ймовірності деяких видів раку та пухлин.
Коли мені слід стерилізувати чи каструвати мого вихованця?
Як правило, ми рекомендуємо стерилізувати або каструвати маленьких собак та котів у віці від 4 до 6 місяців. З собаками великих порід часто рекомендуємо відкласти операцію до 6-12 місяців.
Навіщо мені стерилізувати чи каструвати мого вихованця?
Є багато переваг, які дає стерилізація вашої домашньої тварини – самки. Вони включають допомогу в боротьбі з популяцією бездомних собак і кішок, усунення іноді «брудних» циклів тічки, які приваблюють кобелів, і запобігання захворюванням у вашого вихованця, таких як піометра (інфекція в матці) і рак молочної залози. Крім того, дослідження показали, що стерилізовані тварини живуть довше, ніж стерилізовані.
Є також багато переваг, які дає кастрація вашої домашньої тварини – самця. Ці переваги включають допомогу в контролі над популяцією бездомних собак і кішок, усунення небажаної поведінки, що бентежить, і запобігання захворюванням у вашого вихованця, таких як хвороба простати і рак яєчок.
Міфи та факти про стерилізацію
Міф: Тварина швидко набирає зайву вагу і стає лінивим.
Факт: У більшості випадків тварина видужує через неправильне або рясне годування, а також недостатні фізичні навантаження.
Міф: Корисно пов’язати тварину хоч раз.
Факт: Випадки з ветеринарної практики говорять про протилежне. Більше того, доведено, що особини жіночої статі, стерилізовані до настання статевого дозрівання, відрізняються міцнішим здоров’ям і живуть довше. Останнім часом стала практикуватися стерилізація із 3-х місячного віку.
Міф: Мої діти обов’язково мають побачити чудо народження.
Факт: Навіть якщо дітям і пощастить побачити це диво, що навряд чи, оскільки подія це відбувається найчастіше вночі, єдиний урок, який вони зрозуміють для себе, полягає в тому, що тварини з’являються на світ, тому що цього хочуть дорослі в потрібне. їм час.
Міф: після стерилізації тварина втрачає охоронні якості.
Факт: Стерилізація не впливає на природні інстинкти тварини до самозбереження та охорони будинку та сім’ї. Характер тварини формується на генетичному рівні і залежить від дії статевих гормонів.
Міф: Після стерилізації тварина почувається неповноцінною.
Факт: У тварин немає его. Після стерилізації тварини не страждають від психічних розладів чи кризи особистості.
Міф: Моя тварина неповторна, але не вічна, я хочу бачити її продовження в її потомстві.
Факт: Ваша тварина може бути найкращою з усіх, але це не означає, що її потомство буде точною копією як у вигляді, так і за характером. Навіть досвідчені заводчики не можуть гарантувати, що отримають саме ті характеристики, які хочуть бачити у тварині. У любителів шансів «клонувати» свою тварину ще менше.
Міф: Я легко знайду вдома для всього потомства.
Факт: Один раз Вам дійсно може пощастити, але кожний будинок, зайнятий Вашою домашньою твариною, народженою по забаганню або безладності, міг би стати будинком і другим шансом для якоїсь приютської тварини. Надалі сини Вашого вихованця будуть розмножуватися і розмножуватися, посилюючи проблему.
Чи існує гідна альтернатива стерилізації?
Мабуть ні. Викидати і вбивати тварин – злочинно, а розводити, якщо вони не мають гострої потреби – непорядно. І що тоді? Якщо ми не допускаємо в’язання не стерильної тварини, це негативно може позначитися на її здоров’ї. Та й життя людини поряд з твариною, що вимагає статевого партнера, схожа на кошмар (крики, мітки, тічки, неприємний запах у квартирі, помилкові вагітності).
Деякі люди, щоб нівелювати нестерпну поведінку тварин під час статевого полювання, вважають за краще використовувати різні «таблетки», гормональні препарати («контрасекс»). Однак слід розуміти, що прийом таких засобів не може пройти безвісти. Тривале та неправильне застосування гормонів призводить до порушення роботи ендокринної системи, що у свою чергу сприяє розвитку хвороб, небезпечних для здоров’я та життя домашнього вихованця (кісти, пухлинні утворення).
Так що, як не крути, немає нічого гуманнішого за стерилізацію (в усіх відношеннях). За кордоном кастрація (стерилізація) є правилом утримання тварин, які не підлягають племінному розведенню.
Нижче ви можете ознайомитися з послугами зі стерилізації та кастрації, які надає ветеринарна клініка «ВЕЛЕС VET».
Послуги та ціни
Стерилізація кішки
— 2000 грн
Кастрація кота
— 1200 грн
інформація
Поширені запитання
Як часто потрібно відвідувати ветеринара?
Щонайменше один раз на рік тварина має відвідувати ветеринарну клініку, щоб пройти вакцинацію. Обов’язково при вакцинації – огляд терапевта. Якщо немає потреби, те, що стосується кішок, бажано їх не турбувати через дрібниці, для кішки це зайвий стрес. Для собак той самий принцип. А далі все за потребою, якщо спостерігаєте зміни у стані тварини, у її поведінці… тоді ми не чекаємо на крайній стан, а відразу звертаємося за професійною допомогою.
Як часто слід проводити обробки від бліх?
Один раз на місяць – капає засіб від бліх.
Чи потрібно міняти харчування після стерилізації/кастрації?
Ні.
Змінюємо корм, якщо бачимо якісь зміни, наприклад: стрімкий набір ваги чи інші зміни нехарактерні для вашої тварини. Але пам’ятаємо, що проблеми тварини можуть бути не пов’язані з кастрацією/стерилізацією.
Чи потрібно щепити тварину, якщо вона не виходить ніколи на вулицю?
Потрібно.
Тварин слід щепити незалежно від їхнього способу життя. Звичайно, якщо кішка не виходить на вулицю, то шанс проконтактувати з вірусом у неї значно нижчий, але все ж таки ймовірність занести збудника в квартиру на взутті чи одязі існує
Як часто потрібно давати глистогінну вихованцю?
Раз на три місяці
Чи можна стерилізувати кішку під час течки?
Так.
Стерилізувати можна, незалежно від наявності тічки, але щоб сама операція проводилася клінічно здоровим тваринам, у віковому відрізку, що рекомендується, і не мала б відводів в анамнезі (алергії на ліки та ін.)

Наші контакти:

м. Миколаїв, вул. Південна, 70
район ПТЗ